Hotel Skicentrum Harrachov

 

Hotel Skicentrum Harrachov *** nabízí ubytování přímo v areálu skokanských můstků v těsné blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu, ke které bez problému dojedete od hotelu na lyžích. Jelikož se hotel nachází v samotném centru sportovního dění v Harrachově, je určen sportovně založeným hostům hledajících aktivní prožití dovolené. Od hotelu vedou běžkařské tratě, které Vás napojí na krkonošskou magistrálu.

 

Kromě samotného ubytování je Vám dispozici hotelová restaurace s širokou nabídkou jídel minutkové mezinárodní kuchyně, lobby bar, dětský koutek, stolní tenis, kulečníková místnost, wellness centrum, lyžařská škola, půjčovna lyží a lyžárna.

 

Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné bezdrátové připojení k internetu.

FOTOGALERIE HOTELU

Informace pro hotelové hosty:

Příjezd: pokoje jsou k dispozici od 14 hod. Účet se platí v den příjezdu. Platba v hotovosti pouze v CZK nebo kreditní kartou.
Odjezd: pokoje je nutné opustit do 10 hod. Pozdní odjezd je možný dle dostupnosti za poplatek 200 Kč/pokoj.

 

UPOZORNĚNÍ: Pro uplatnění slevy na dítě je nutno doložit, věrohodným způsobem (např. pas, kartička zdravotní pojišťovny), věk dítěte. V opačném případě má hotel právo slevu neposkytnout a účtovat plnou cenu dle platného ceníku nebo nepřijmout klienta k ubytování. Děkujeme za pochopení

 

Recepce od 7.00 hod. do 22.00 hod. , přijímáme platby kartou nebo hotově (CZK)
Pro hotelové hosty: Snídaně od 7:30 do 10:00 hodVečeře od 18:00 do 20:30 hod 
Restaurace - bar je otevřen od 14:30 do 21:00.

 

Snídaně se podávají bufetovou formou. Večeře se podávají bufetovou formou nebo výběrem z denního menu + salátový bufet (podle momentální obsazenosti hotelu).

 

V hotelu se nachází kulečníky, hrací automaty, dětská herna, masážní křeslo, stolní tenis – pálky a míčky k zapůjčení na recepci, relax centrum – whirpool, sauna, masáže – za poplatek.

 

Lyže lze uschovat v naší lyžárně, která se nachází po pravé straně ve vstupní hale hotelu. Klíče a informace obdržíte na recepci. V létě slouží jako úschovna kol – ZDARMA.

 

V prostoru recepce je možnost wi-fi připojení - zdarma. Na recepci je pro hotelové hosty zdarma k dispozici fén na vlasy a hotelový trezor.

 

Výměna ručníků probíhá na požádání a běžný úklid se provádí každý den mezi 10 hod. a 15 hod.

 

Pokud nevíte co s volným časem, obraťte se na naší recepci, rádi Vám poskytneme informace a poradíme.

 
Fotogalerie
PREZENTAČNÍ VIDEO

Hotel Skicentrum Harrachov

 
 
Hotel Skicentrum
8.6/10
 
Hotel Skicentrum v Harrachově hodnocení